telefon tacizi cezası

Ben bir kıza telefonda taciz ettim. kızın numarasını erkk arkadaşı vermişti ben kızla konuşurken yanımda erkk arkadaşıda vardı en fazla 1 saat konuştum ve bir dahada aramadım.kızın babası savcılığa vermiş şimdi ben ne kadar ceza alırım yardım edermisnz lütfen.mahkemeye çıkmak istemiyorum yoksa intihar edeceğim hayatımda hiç ceza almadım. erkek arkadaşı bir şaka yapalım dedi gizliden arayarak bir saata yakın konuştum ve bir dahada aramadım sadece bir şakaydı bunun bu boyuta geleceğini düşünmedm çok pişmanım ceza almak istemiyorum yoksa intihar edeceğim lütfen yardım edin bana
Bilişim Hukuku kategorisinde misafir tarafından soruldu
düzenlendi
   

1 cevap

merhaba
hakkınızda şikayet bulunulduğundan emin misiniz?
şikayette bulunulmuşsa emniyetten veya savcılıktan size ulaşılacaktır, öncelikle ifadeniz alınır, eğer suç oluştuğu yönünde kanaat uyanırsa o zaman dava açılacaktır.

GMS operatöründen görüşme zamanını gösteren döküm isteyebilirler,
Burada görüşme süresi zaten belli olacaktır,
Fakat bir kişiyle rızası dışında 1 saat boyunca telefonda neden konuştuklarını da karşı tarafın anlatması gerekecektir.

İfadeye çağrıldığınızda mutlaka bir avukatla gidiniz, önce dosyayı inceleyerek toplanan delilleri ve şikayet dilekçesini okuyunuz ifadenizi de buna göre veriniz.

Mahkemeye çıkmaktan da korkmayınız, bu olay yüzünden hapis cezası alma ihtimaliniz oldukça düşük, ama bir olay yaşanmış çözülmesi gerekiyor.
sertelsiraci tarafından cevaplandı
Çok tşkr ederm Allah razı olsun inşallah bişey çıkmaz. bu olay ömrümden ömür aldı hayatımda yapmadığım bişeydi bu. çevremde sevilen biri olark bu şeklde anılmak benm için çok kötü olacak eğer bişey çıkarsa ben o zamn biterim kimsenn yüzüne bakamm tekçarem var oda intihar etmek
telefon tacizi

İlgili sorular

1 cevap
0 cevap
0 cevap
misafir tarafından soruldu
0 cevap
Fikri Mülkiyet Hukuku kategorisinde misafir tarafından soruldu
...